RONIROOSID: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 30

RONIROOSID: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 30

Autor: Katrin Ruitlane-Rütli

Kirjastus: A-MEEDIAGRUPP OÜ

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma aed visuaalselt avaramaks või luua seal hubaseid nurki, kus saaksite nautida looduse ilu või veeta aega iseendaga? Roniroosid võivad olla vastus. Need paindlikud ja dekoratiivsed taimed toovad aeda erilise atmosfääri, muutes selle väikese paradiisi sarnaseks. Kuid pidage meeles, et roniroosid vajavad rohkem hoolt kui tavalised põõsasroosid. Kui olete korra kogenud, kuidas lopsakad roosiseinad teie aeda kaunistavad, siis teate, et see vaatepilt on seda vaeva väärt.

Katrin Ruitlane-Rütli raamat "Roniroosid: Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 30" on loodud selleks, et aidata teil valida just teie aiale sobivaimad ronirooside sordid. Tänapäeva roosivalik on lai ja pidevas muutumises, kusjuures vanemad, tuntud sordid on tihti uutele ja vastupidavamatele sortidele ruumi tegemas. Uued sordid on sageli tervemad, külmakindlamad ja kiiremini taastuvad, vastates roosiostjate soovile nautida õiteilu, lõhna ja värviküllust terve suve vältel.

Selles raamatus on välja toodud parimad ronirooside sordid, mis on pälvinud ADR tunnustuse, erinevaid rahvusvahelisi auhindu ja spetsialistide kiitust. Lisaks on need sordid läbinud katsetused ka Eesti kliimas. Raamat on suurepärane abimees nii algajale kui ka kogenud aednikule, kes soovib oma aeda kaunistada vastupidavate ja silmapaistvate roniroosidega.

Avastage Katrin Ruitlane-Rütli teose abil ronirooside maailma ja leidke oma aeda sobivaimad sordid, et muuta see veelgi kaunimaks ja isikupärasemaks.