RONITAIMED. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 43

RONITAIMED. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 43

Autor: Jüri Annist

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas muuta oma koduaed lopsakaks oaasiks, kus ronitaimed loovad müstilise atmosfääri? Jüri Annisti raamat "Ronitaimed. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 43" on just see teejuht, mida vajad, et avastada ronitaimede lummavat maailma.

Raamatus jagab Jüri Annist oma pikaajalisi kogemusi ja teadmisi, et aidata sul valida õigeid ronitaimi, mis sobivad sinu aia eripäraga. Saad teada, kuidas neid taimi edukalt kasvatada, milliseid toestusviise rakendada ja kuidas ronitaimi kasutades luua koduaeda visuaalset sügavust ja struktuuri.

"Ronitaimed. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 43" on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, muutes selle ideaalseks lugemiseks nii algajale aiahuvilisele kui ka kogenud rohenäpule. Jüri Annisti soovitused ja nõuanded on praktilised ning kergesti rakendatavad, et saaksid nautida ronitaimede ilu ja funktsionaalsust oma koduaias.

Avasta, kuidas ronitaimed võivad muuta sinu aia elavaks ja kutsuvaks paigaks, pakkudes samal ajal varju, privaatsust ja isegi vilju. Kasuta ära Jüri Annisti ekspertteadmisi ja lase oma aial särada!