Rõõm südames. Teraapiline värviraamat

Rõõm südames. Teraapiline värviraamat

Kirjastus: TULIP OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas südamest õhkub rõõmu ja see muudab kogu maailma helgemaks? "Rõõm südames. Teraapiline värviraamat" on loodud selleks, et tuua esile elu väikesed rõõmud ja aidata neid hetki täiel rinnal nautida. See raamat ei ole lihtsalt värvimiseks – see on teejuht, kuidas tuua rõõmu igasse päeva ja tunda selle tervendavat mõju.

Värviteraapia on iidne praktika, mis aitab tasakaalustada meie emotsioone ja vaimset seisundit, leevendades stressi ja ärevust. Värvide maagiline jõud võib lõõgastada ja vabastada, inspireerida ja jõudu anda. See raamat juhatab sind intuitiivselt värvide maailma, et saaksid leida need, mis kõnetavad just sind.

Kujuta ette, kuidas sa kõnnid päikesepaistelisel niidul, korjad lilli ja kuulad linnulaulu. See vabaduse ja kergus tunne, mis sind valdab, on midagi, mida saad edasi kanda raamatu lehekülgedele. Usalda oma vaistu ja lase oma loovusel lennata. Värvimise käigus tunned, kuidas pingeid justkui ei olekski, meel muutub rõõmsaks ja vaim tärkab uuele elule.

Kui sa värvid südameid ja teisi pilte, mis on täis rõõmu energiat, hakkad tundma sügavat rahu, harmooniat ja tasakaalu. See on nagu leiaksid üles oma sisemise jõuallika, mis täidab pea uute ideedega ja keha energiaga. Kõik tundub sujuvam ja edukam. Rõõmu jõud annab sulle tiivad.

Avasta ise, kuidas "Rõõm südames. Teraapiline värviraamat" võib sinu elu muuta. Täida oma päevad rõõmu, armastuse ja küllusega ning lase sellel positiivsel energial juhtida sind õnne suunas.