ROOMA SÕDURI KÄSIRAAMAT

ROOMA SÕDURI KÄSIRAAMAT

Autor: Lesley Sims

Kirjastus: AJAKIRJADE KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis astuma Rooma leegioni ridadesse ja tõusma jalaväelasest kõrgematele auastmetele? "Rooma Sõduri Käsiraamat", mille on kirjutanud Lesley Sims, on just see teejuht, mida vajad. See põhjalik juhend varustab sind teadmistega, mis on hädavajalikud iga sõduri jaoks, kes soovib edukalt läbida Rooma armee rangelt distsiplineeritud elu.

Raamatust leiad juhised, kuidas marssida täisvarustuses, kuidas meisterlikult käsitada katapulte ja kuidas püstitada laagrit kiiremini kui vaenlane jõuab oma mõõga tupest välja tõmmata. See pole lihtsalt lugemismaterjal; see on praktiline käsiraamat, mis on mõeldud selleks, et anda sulle vajalikud oskused ja teadmised, et saaksid Rooma sõjaväes silma paista ja edukalt karjääri teha.

"Rooma Sõduri Käsiraamat" on kirjutatud selge ja arusaadava keelega, muutes selle ideaalseks allikaks nii ajaloo huvilistele kui ka neile, kes soovivad saada sügavamat arusaama Rooma sõjalistest tavadest ja taktikatest. See raamat on sinu võimalus sukelduda antiikaja sõjakunsti saladustesse ja saada teadmisi, mis aitasid Rooma impeeriumil saavutada oma legendaarse sõjalise võimsuse.

Kui tunned, et sinu sees peitub julgus ja pühendumus, mis on vajalik Rooma sõduri eluks, siis haara "Rooma Sõduri Käsiraamat" ja valmistu teekonnaks läbi ajaloo, kus iga lehekülg viib sind lähemale tõelisele sõdalasele kohasele auväärsele staatusele.