ROOMAJA. ROMAAN ARMASTUSEST

ROOMAJA. ROMAAN ARMASTUSEST

Autor: Peep Ehasalu

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
"Roomaja. Romaan armastusest" on Peep Ehasalu sulest pärinev teos, mis pakub lugejale südantsoojendavat ja samas kergelt melanhoolset lugemiselamust. See on lugu, mis põimib endas eestluse, kohaliku kultuuripärandi ja ühe erakordse meeleavalduse, mis on Eesti kirjandusmaastikul ainulaadne.

Kujutage ette väikelinna, kus muusikakooli tulevik on rahapuuduse tõttu kaalul. See olukord ei jäta külmaks Matit, tagasihoidlikku viiuliõpetajat, kes otsustab võtta ette midagi enneolematut. Tema plaan: roomata läbi Eesti, alates Haapsalust kuni Mustveeni, et juhtida tähelepanu kooli hädadele ja koguda vajaminevat raha. See teekond ei ole aga üksildane – Mati kõrval on tema kolleeg, eakas klaveriõpetaja Hilja, kes toetab teda sel raskel rännakul.

Selle kõige taustal töötab Eesti reklaamimaailma tipptegijatest koosnev meeskond uue Eesti brändi kallal, mis lisab loole kaasaegse ja satiirilise kihi. Ehasalu "Roomaja" on täis teravmeelseid metafoore ja viiteid Eesti lähiajaloole, mis haarab kaasa kõik, kes on selle maanurgaga tuttavad.

"Roomaja" on raamat, mis ei lase ennast lihtsalt käest panna. Autori oskuslikult põimitud loojooned viivad lugeja ootamatute ja leidlike lahendusteni, mis kinnitavad, et armastus ja pühendumus võivad viia imeliste tulemusteni. Kui otsite midagi, mis kõnetab südant ja pakub samal ajal intellektuaalset naudingut, siis on "Roomaja" just see, mida vajate.