RÕÕMSAD VÄRVID. LENNUK

RÕÕMSAD VÄRVID. LENNUK

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
"Rõõmsad Värvid. Lennuk" on värviraamat, mis pakub rõõmu ja loovust igale väikesele värvijale. Selle raamatu paksud piirjooned ja suured, selged kujundid muudavad värvimise lihtsaks ja nauditavaks isegi kõige väiksematele lastele. Kui oled lapsevanem, kes otsib oma põnnile ideaalset tegevust, mis arendaks käelist osavust ja loovust, siis see raamat on just see, mida vajad.

Värvimine on tegevus, mis võimaldab lastel väljendada oma tundeid ja mõtteid läbi värvide ja joonte. "Rõõmsad Värvid. Lennuk" toetab seda arengut, pakkudes selgeid ja kergesti jälgitavaid kujundeid, mis aitavad kaasa peenmotoorika arengule. Raamatu teemaks on lennukid ja kõik sellega seonduv, mis kindlasti köidab paljude laste tähelepanu ja uudishimu.

Kui sinu laps armastab lennukeid ja värvimist, siis see raamat on justkui loodud tema jaoks. Võta hetk, et istuda koos lapsega maha ja sukelduda värvide maailma, aidates tal avastada oma sisemist kunstnikku. "Rõõmsad Värvid. Lennuk" on suurepärane vahend, et veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, samal ajal tema loomingulist meelt ergutades.