RÕÕMSALT KOOLI. NUPUTAN JA VÄRVIN

RÕÕMSALT KOOLI. NUPUTAN JA VÄRVIN

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.45€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete valmis avastama põnevat maailma, mis aitab teie lapsel kooliks valmistuda? "Rõõmsalt kooli. Nuputan ja värvim" on raamat, mis on loodud just selleks põneval teekonnal abiks olema. See on teie lapsele ideaalne kaaslane, pakkudes üle saja lõbusa ja hariva tegevuse, mis on mõeldud mänguliselt õppimiseks ja arendamiseks.

Raamatusse on koondatud mitmekesised ülesanded, mis aitavad teie lapsel õppida eristama sarnasusi ja erinevusi, ühendama esemeid paarideks ning avastama mustreid. Need tegevused on suurepärased vaimse paindlikkuse ja loogilise mõtlemise arendamiseks, valmistades teie last ette kooli õppekavaks.

Kuid see pole pelgalt harjutuste kogumik; iga lehekülg kutsub teie last ka loovusele, pakkudes võimalust värvida ja kaunistada pilte, mis toob õppimisse rõõmu ja värvi. See interaktiivne lähenemine muudab õppimise nauditavaks ning soodustab peenmotoorika ja koordinatsiooni arengut.

"Rõõmsalt kooli. Nuputan ja värvim" on loodud selleks, et toetada teie lapse arengut ja valmistada teda ette kooliteeks rõõmsal ja mängulisel viisil. See on raamat, mis ühendab endas nii õppimise kui ka mängu, aidates teie lapsel areneda ja kasvada enesekindlaks õppijaks.

Kui soovite oma lapsele pakkuda lõbusat ja harivat tegevust, mis toetab tema arengut ja valmistab teda ette kooliks, siis on "Rõõmsalt kooli. Nuputan ja värvim" suurepärane valik. See on investeering teie lapse tulevikku, pakkudes talle oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud edukaks kooliteeks.