RÕÕMULAUL. LUGU LOOTUSEST JA ARMASTUSEST

RÕÕMULAUL. LUGU LOOTUSEST JA ARMASTUSEST

Autor: Michael Morpurgo

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi kuulnud loodusest inspireeritud muinasjuttu, mis paneb südame soojemalt tuksuma? "Rõõmulaul. Lugu lootusest ja armastusest" on just selline teos, mille on kirja pannud tuntud kirjanik Michael Morpurgo. See lugu algab ühel kaunil suvepäeval, kui väike musträstas alustab oma päeva erakordselt kauni lauluga. See laul ei ole tavaline – see on meloodia, mis kandub üle põldude ja metsade, puudutades iga elusolendit oma teel.

Kui olete kunagi tundnud, kuidas looduse ilu võib tuua rahu südamesse, siis see raamat kõnetab teid erilisel moel. Nukker kirjanik, kes avastab selle laulu oma aias, tunnetab selle tõelist väge ja otsustab selle jäädvustada. Tema kirjapandud lugu on ühtlasi austusavaldus loodusele ja selle elanikele, meenutades meile, kui oluline on hoolida ja tegutseda koos parema maailma nimel.

Morpurgo, kes on tuntud oma sügavate ja südamlike lugude poolest, on loonud teose, mis on täis muinasjutulist võlu ja elutarkust. Raamat ei ole lihtsalt lugu, see on kutse peatuda ja vaadata enda ümber – märgata meie planeedi ilu ja selle imelisi olendeid. "Rõõmulaul" on raamat, mis ei räägi ainult lootusest ja armastusest, vaid ka üksteisemõistmisest ja ühisest hoolimisest.

Kui otsite midagi, mis toob teie päeva helgust ja inspiratsiooni, siis võtke hetk, et sukelduda "Rõõmulaulu" lehekülgedele. See on teos, mis kinnitab, et igaüks meist saab oma väikese panusega muuta maailma paremaks paigaks.