Rõõmus supp

Rõõmus supp

Autor: Venda Sõelsepp

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Laste luule
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas mäletate, kuidas lapsepõlves köögiviljad ja puuviljad tundusid justkui omaette värvikirev maailm? Eesti armastatud luuletaja ja lastekirjanik Venda Sõelsepp (1923-2006) viib teid tagasi nende mälestuste juurde oma luuleraamatus "Rõõmus supp". See raamat toob teieni vaimukad ja mängulised luuletused, mis avavad köögi- ja puuviljade põneva maailma läbi lapse silmade.

Üks raamatu pärlitest on "Tige tikker", luuletus, mis võitis paljude südamed läbi populaarse lastesaate "ENTEL-TENTEL". See on vaid üks näide Sõelsepa oskusest luua sõnadega pilt, mis jääb meelde ja kutsub esile naeratuse. Raamatu illustreeris Lilian Härm, kelle lõbusad pildid lisavad tekstidele veelgi rohkem iseloomu.

Esimest korda ilmus "Rõõmus supp" 1969. aastal, kirjastuse "Eesti Raamat" alt, ning on tänaseks saanud klassikaks, mida armastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud. Kui otsite midagi, mis ärataks teie lastes huvi tervisliku toidu vastu või lihtsalt soovite nautida meeldivat nostalgiat, siis "Rõõmus supp" on teie jaoks ideaalne valik.