Roosi tahab lennata

Roosi tahab lennata

Autor: Piret Raud

Kirjastus: MUSTVALGE KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete kunagi unistanud lendamisest, tundes end vabana kui tuul? "Roosi tahab lennata" on Piret Raua kirjutatud südantsoojendav lugu, mis viib teid väikese hobuse Roosi maailma, kus unistused ja reaalsus põimuvad.

Roosi ei ole tavaline hobune. Tema suurim soov on taevasse tõusta ja kogeda sama vabadust, mis oli osaks tema esivanemale Pegasusele, kelle tiivad viisid ta kõrgustesse. See väike hobune ei anna alla, ta proovib erinevaid viise, et oma unistust ellu viia, kuid iga kord jääb ta maapinnale. Kuid just siis, kui Roosi arvab, et tema unistus jääbki kättesaamatuks, avastab ta midagi erakordset – luule võlu. Kirjutades luuletusi, kogeb Roosi lendamise tunnet, mis on sama vabastav ja imeline kui päris lendamine.

Piret Raud, Eesti armastatud lastekirjanik ja illustraator, toob lugejateni loo, mis räägib unistuste jõust ja loovusest. Tema soe ja kaasahaarav jutustus ning meisterlikud illustratsioonid muudavad "Roosi tahab lennata" raamatuks, mis puudutab südameid ja innustab nii väikeseid kui suuri lugejaid oma unistusi järgima.

Kui olete valmis avastama, kuidas Roosi oma unistuse poole püüdleb ja lõpuks oma sisemise vabaduse leiab, siis see raamat on just teile. Lugege ja laske end kaasa haarata Roosi imelisse maailma, kus kõik on võimalik, kui usud ja lood.