Röövitud vabadus

Röövitud vabadus

Autor: Kaie Rang

Kirjastus: HEA TEGU

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.50€
Osta
Apollo
28.95€ / 27.50€
Osta
Kujutage ette maailma, kus teie rahulik ja harmooniline elu muutub ühe hetkega täielikuks kaoseks. Kaie Rangi "Röövitud vabadus" viib lugeja Kirsika elu sügavustesse, kus ta peab silmitsi seisma oma eksistentsi kõige tumedamate nurkadega.

Kirsika, kes on harjunud nautima oma kodu hubasust, armastava abikaasa seltsi ja lapse süütut naeru, leiab end äkitselt keset õudusunenägu. Ühel päeval, ilma igasuguse hoiatuseta, sisenevad tema ellu tundmatud sõjaväelased, kes röövivad tema vabaduse ja viivad ta kaasa salapärasesse angaari. Seal, kus valitseb hirm ja ebakindlus, on Kirsika sunnitud kohtuma inimlikkuse kõige karmimate aspektidega.

Kas te olete kunagi mõelnud, mis tunne on olla vangistatud ilma põhjuseta? "Röövitud vabadus" esitab lugejale keerulisi küsimusi. Miks on Kirsika ja teised süütud hinged sellesse kolkasse kokku kogutud? Mis saatus ootab neid sõjaväelaste kontrolli all?

Kirsika maailm saab uue pöörde, kui ta kohtub ühe vangiga, kelle olemasolu raputab tema juba niigi kõikuma löödud sisemaailma. See kohtumine paneb proovile tema vaimsed ja emotsionaalsed piirid ning sunnib teda küsima, kas armastus võib leida tee ka kõige süngemates olukordades.

Kaie Rang on meisterlikult põiminud kokku valu ja armastuse, hirmu ja julguse, vägivalla ja eneseohverduse. "Röövitud vabadus" on romaan, mis ei jäta kedagi külmaks, kutsudes esile nii pisaraid kui ka põnevust. See on lugu, mis tõestab, et isegi kõige karmimates tingimustes võib inimvaimu janu vabaduse ja elu järele ületada kõik takistused.

Kas Kirsika leiab vastused, mis toovad valgust tema röövitud vabaduse põhjustele? Ja mis saab tema ja selle üllatava isiku vahelisest suhtest? "Röövitud vabadus" on teos, mis haarab teid oma maailma ja ei lase lahti enne viimast lehekülge. See on lugu, mis paneb teid hindama iga vabaduse hetke ja mõistma, et elus on asju, mille nimel tasub võidelda viimse hingetõmbeni.