RUUDULOOMAD. LÕBUSAD LOOMAD

RUUDULOOMAD. LÕBUSAD LOOMAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta loomade maailma läbi põneva joonistamise! "Ruuduloomad. Lõbusad loomad" on raamat, mis kutsub sind avastama, kuidas lihtsate ruutude abil saab luua imelisi loomakujutisi. See on suurepärane võimalus arendada oma täpsust ja loovust, järgides raamatus toodud näidiseid või andes vabaduse oma kujutlusvõimele, et loomi oma unikaalses stiilis värvida.

Kas oled valmis oma joonistusoskusi proovile panema ja õppima, kuidas ruudustikku kasutades armas loomariik paberile tuua? See raamat on just sulle, kui armastad loomi ja loovat eneseväljendust. Võta värvipliiatsid või markerid ja hakka pihta, ruut ruudu järel avaneb sinu ees värvikirev loomade paraad.

Raamat "Ruuduloomad. Lõbusad loomad" ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka hariv tegevus, mis aitab sul arendada peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni. See on ideaalne kingitus igas vanuses loomasõpradele, kes soovivad oma päeva rõõmsate ja vahvate loomadega rikastada.

Nii et, kui oled valmis oma päeva natukene lõbusamaks ja loomingulisemaks muutma, haarake see raamat ja laske oma fantaasial vabalt lennata!