RUUDULOOMAD. TOREDAD TEGELASED

RUUDULOOMAD. TOREDAD TEGELASED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas joonistada loomi lihtsate ruutude abil? "Ruuduloomad. Toredad tegelased" on raamat, mis juhendab sind samm-sammult, kuidas luua armsaid loomakujutisi, kasutades selleks vaid ruutudest koosnevaid malle. See on suurepärane võimalus arendada oma täpsust ja loovust, pakkudes samal ajal lõbusat tegevust nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Iga lehekülg on nagu väike seiklus: alusta ruuduhaaval, järgi eesolevat pilti ja anna elu värvikatele tegelastele. Kui tunned, et soovid katsetada ja oma kujutlusvõimet proovile panna, siis võid vabalt kõrvale heita etteantud näidised ja luua täiesti unikaalseid loomi, kasutades raamatus õpitud tehnikaid.

"Ruuduloomad. Toredad tegelased" on suurepärane viis, kuidas veeta kvaliteetaega koos perega, arendada laste peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni. Lisaks võib see olla rahustav hobi igas vanuses kunstihuvilistele, aidates lõõgastuda ja pakkudes rõõmu omaenda loomingu üle.

Avasta, kui lihtne ja nauditav on tuua loomad paberile elule, üks ruut korraga. Kas oled valmis oma loovusele tiivad andma?