Ruumi on ka tillukeses hütis

Ruumi on ka tillukeses hütis

Autor: Rieke Patwardhan

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas mahutada pingviini külmkappi või krokodilli vanni? "Ruumi on ka tillukeses hütis" on Rieke Patwardhani südamlik lugu, mis viib sind lapsemeelsesse maailma, kus kõik on võimalik.

Raamatu keskmes on leidlik poiss, kes unistab koduloomadest ja on veendunud, et igale loomale leidub kodus sobiv paik. Tema vanemad ei jaga alguses poja entusiasmi, kuid poisi kujutlusvõime ja leidlikkus on nakatavad. Kujutle, kuidas kaamel naudib soojust köögiahjus või kuidas pingviin jahutab end külmkapis – see lugu toob naeratuse iga loomasõbra näole.

Rieke Patwardhani looming pakub lastele ja täiskasvanutele võimaluse vaadata maailma läbi lapse silmade, kus igapäevased piirangud kaovad ja kujutlusvõime võtab võimust. See raamat on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele õpetada loovust, probleemide lahendamist ja seda, kuidas näha võimalusi seal, kus teised näevad takistusi.

Kui oled vanem, kes otsib viisi, kuidas oma lastele loomade ja looduse armastust õpetada, või lihtsalt soovid nautida üht vaimukat ja südantsoojendavat lugu, siis "Ruumi on ka tillukeses hütis" on just Sinu jaoks. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka õpetlik kogemus, mis näitab, et mõnikord võivad kõige pöörasemad ideed olla parimad.