Ruumiline maailm

Ruumiline maailm

Autor: Camilla De La Bédoyére

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis avastama Maa imelisi elupaiku uuel ja põneval moel? "Ruumiline maailm", autoriks tunnustatud Camilla De La Bédoyére, viib sind erakordsele avastusretkele, kus iga lehekülg on nagu uks teise maailma.

Kujutle end ronimas kõrgetele mägedele, kus lumeleopardid valitsevad kargete tuulte keskel, või sukeldumas sügavale kristallselgesse vette, kus meriroosahvenad tantsivad kirjude korallide vahel. See raamat ei ole lihtsalt lugemiskogemus – see on visuaalne seiklus, mis äratab ellu viis hämmastavat 3D-stseeni.

"Ruumiline maailm" on rohkem kui raamat – see on värav, mis viib sind otse vihmametsade lopsakusse, avaratele rohumaadele, elurikkusele pulbitsevatele korallriffidele ja ookeani müstilistesse sügavustesse. See on ideaalne kaaslane nii noortele kui vanadele loodushuvilistele, kes soovivad oma silmaringi laiendada ja õppida tundma meie planeedi mitmekesisust.

Kui oled looduse imetleja või tahad lihtsalt kogeda midagi erakordset, siis "Ruumiline maailm" on raamat, mis viib su mõtted rändama ja paneb su südame kiiremini põksuma. Avasta, õpi ja imetle – see on sinu võimalus sukelduda maailma, mis on sama hariv kui ka lummav.