RUUMIPILT 2017. EESTI PARIMAD INTERJÖÖRIDI JA DISAIN 2017

RUUMIPILT 2017. EESTI PARIMAD INTERJÖÖRIDI JA DISAIN 2017

Kirjastus: EESTI ARHITEKTIDE LIIT

Kategooria: Sisekujundus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
10.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised on Eesti sisearhitektuuri tipptegijad ja milliseid imelisi ruume nad loovad? "RUUMIPILT 2017" on raamat, mis viib teid visuaalsele rännakule läbi aasta silmapaistvaimate interjööride ja disainilahenduste. Autor on kokku kogunud Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemiatele nomineeritud tööd, esitledes teile enam kui kolmekümne projekti parimaid palasid.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas avalikud ruumid, töökeskkonnad ja kodud on kujundatud nii, et need oleksid mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt nauditavad, siis on see teos just teile. "RUUMIPILT 2017" pakub haruldast sissevaadet Eesti disaini hetkeseisu, näidates, kuidas sisearhitektid loovad ruume, mis rikastavad meie igapäevaelu ja inspireerivad meie endi kodu- ja tööruumide kujundamisel.

Raamatus leiate erinevaid interjööre – alates kaasaegsetest kontoritest, mis on loodud ergonoomiat ja töötajate heaolu silmas pidades, kuni hubaste kodudeni, mis peegeldavad isikupära ja loovad sooja atmosfääri. Samuti avastate näituste kujundused, mis on loodud selleks, et esitleda kunsti ja disaini uudses valguses.

Kui disain ja arhitektuur on teie kirg või otsite inspiratsiooni oma ruumide värskendamiseks, siis "RUUMIPILT 2017" on teie jaoks hindamatu allikas. See on teos, mis mitte ainult ei tutvusta teile Eesti disaini paremikku, vaid ka laiendab teie arusaama sellest, kuidas ruum mõjutab meie heaolu ja igapäevaelu kvaliteeti.