Sa saad mind tundma

Sa saad mind tundma

Autor: Megan Abbott

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milliseid ohvreid nõuab tippsport ja mis juhtub siis, kui ambitsioonid muutuvad pimedaks? Megan Abbott toob teieni "Sa saad mind tundma", põneva loo, mis uurib perekonna dünaamikat ja vanemlikku pühendumust äärmuslikus olukorras.

Selle raamatu keskmes on Knoxide perekond, kelle elu keerleb täielikult nende andeka võimlejast tütre Devoni ümber. Devon on võimlemisringkondades tõeline imelaps, kellel on silme ees olümpiaunelm. Kuid kui nende lähedane kogukond satub šokki vägivaldse surma tõttu, hakkavad Knoxid mõistma, et nende püüdlused võivad neile kalliks maksma minna.

Katie Knox, kes on tugev pereema, seisab silmitsi dilemmaga, kui ta asub uurima toimunud kuritegu. Tema avastused mitte ainult ei pane teda kahtluse alla oma tütre unistusi, vaid sunnivad teda ka sügavalt mõtisklema oma abielu ja isikliku identiteedi üle. See on lugu, mis räägib vanemlikust armastusest, ohverdustest ja sellest, kui kaugele on inimesed valmis minema oma laste unistuste nimel.

Megan Abbott on tuntud oma oskuse poolest luua pinget ja sügavat emotsionaalset resonantsi oma teostes. Ta on pälvinud tunnustust mitmete auhindadega, sealhulgas Edgari auhinna, ning tema teosed on pälvinud kiitust nii lugejatelt kui ka kriitikutelt. "Sa saad mind tundma" on kindlasti üks neist raamatutest, mis ei jäta teid ükskõikseks ja paneb mõtlema perekonna, armastuse ja ambitsioonide keerukatele teemadele. Megan Abbott on pärit Detroidi piirkonnast ja on õppinud Michigani ülikoolis, omandades bakalaureusekraadi inglise kirjanduses, ning on saanud doktorikraadi New Yorgi ülikoolist inglise ja ameerika kirjanduses. Praegu elab ta New Yorgis, Queensi linnaosas.

Kui otsite raamatut, mis on sama haarav kui see on sügavalt mõtisklev, siis "Sa saad mind tundma" võib olla just see, mida vajate. Avastage Megan Abbott'i maailm, kus iga lehekülg toob esile uusi saladusi ja paneb teid kaasa elama tegelastele, kelle elud on pöördumatult muutunud.