SAABASTEGA KASS. BREEMENI LINNA MOOSEKANDID. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

SAABASTEGA KASS. BREEMENI LINNA MOOSEKANDID. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta lugemine oma lapse jaoks lõbusamaks ja kaasahaaravamaks? "Saabastega Kass. Breemeni Linna Moosekandid. Kleepsudega Muinasjutud" on raamat, mis pakub just seda – interaktiivset lugemiskogemust, mis ühendab endas klassikalise muinasjutu võlu ja mängulisuse.

Selles raamatus on võimalus teksti seest leitud tühjadesse kohtadesse sobitada kleebse, mis asendavad sõnu, muutes lugemise protsessi nii lapsele kui ka vanemale lõbusaks tegevuseks. See on suurepärane võimalus arendada laste sõnavara ja lugemisoskust, kuna nad peavad mõistatama, milline sõna võiks lünka sobida, ja seejärel leidma õige kleebi, et lugu täielikuks muuta.

Raamatu juurde kuulub 56 värvilist ja põnevat kleepsu, mis teeb lugemise visuaalselt kaasahaaravaks. See on ideaalne vahend, et tutvustada lastele lugemise rõõme ja arendada nende keeleoskust mängulises vormis.

Oluline on märkida, et raamat sisaldab väikeseid osi ning seetõttu ei ole see sobilik alla 3-aastastele lastele, kuna esineb lämbumisoht. Hoidke väikesed osad laste eest ohutult.

Kui teie laps on huvitatud muinasjuttudest ja armastab loovaid tegevusi, siis "Saabastega Kass. Breemeni Linna Moosekandid. Kleepsudega Muinasjutud" võib olla just see, mida otsite. See ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv kogemus, mis toetab teie lapse arengut ja pakub kvaliteetaega, mida koos veeta.