SAABASTEGA KASS. RUUMILINE MUINASJUTT

SAABASTEGA KASS. RUUMILINE MUINASJUTT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.25€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis sukelduma klassikalise muinasjutu maailma, kus kavalus ja nutikus viivad võidule? "Saabastega Kass" on lugu, mis on paelunud lapsi üle kogu maailma, ja nüüd on see saadaval erilisel kujul, mis äratab tegelased justkui elule.

See pole lihtsalt järjekordne lasteraamat – see on kolmemõõtmeline seiklus, mis viib sind koos saabastega kassiga imelisele rännakule. Kujutle, kuidas leheküljed muutuvad sõna otseses mõttes ruumiliseks, tuues esile iga detaili ja tegelase, nii et tunned, nagu oleksid osa loost.

Autor on suutnud luua midagi enamat kui lihtsalt loo; see on kogemus, mis rikastab sinu kujutlusvõimet ja pakub silmailu. Raamat on mõeldud eelkõige lastele, kuid see võlub ka täiskasvanuid, kes hindavad loovust ja innovatsiooni.

Kui sa oled lapsevanem, kes otsib viisi, kuidas tutvustada klassikalist kirjandust põneval ja kaasahaaraval moel, siis "Saabastega Kass. Ruumiline muinasjutt" on ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku mitte ainult lugemisrõõmu, vaid ka visuaalset naudingut, muutes iga lugemiskorra eriliseks.

Ära jäta kasutamata võimalust avastada uuesti see ajatu lugu, mis on saanud täiesti uue mõõtme. Võta aega, et nautida iga lehekülge ja lase oma lapsel või endal kogeda muinasjuttu nagu kunagi varem.