SAAREMAA / HIIUMAA 1:200 000

SAAREMAA / HIIUMAA 1:200 000

Kirjastus: JANA SETA MAP PUBLISHERS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.40€
Osta
Kas olete kunagi unistanud avastada Eesti imelisi saari, kuid pole kindel, kust alustada? "SAAREMAA / HIIUMAA 1:200 000" on teie teejuht, mis aitab teil avastada Saaremaa ja Hiiumaa saarte peidetud aardeid. See kaart ei ole lihtsalt tavaline kaart, vaid lamineeritud voldikkaart, mis on vastupidav ja praktiline kaaslane igale seiklushimulisele rändurile.

Kaardi eripäraks on see, et lisaks Saaremaa ja Hiiumaa põhjalikule kaardistusele, leiate siit ka Kihnu, Ruhnu, Muhu ja Vormsi saarte detailse ülevaate. Olgu teie huvi kultuuripärandi, looduse või lihtsalt kaunite randade vastu, see kaart juhatab teid õigesse kohta.

Mis teeb selle kaardi veelgi kasulikumaks, on selle mitmekeelsus. Informatsioon on esitatud eesti, inglise ja läti keeles, muutes selle ideaalseks kaaslaseks nii kohalikele elanikele kui ka väliskülastajatele. Kujutage ette, kui lihtne on jagada oma avastusi või küsida teed, kui kaart kõnetab nii paljusid!

"SAAREMAA / HIIUMAA 1:200 000" ei ole lihtsalt kaart, see on värav Eesti saarte mitmekesisele maailmale. See on teie võimalus sukelduda ajalukku, tunda kohalikku kultuuri ja kogeda looduse ilu, mis on omane ainult Eesti saartele. Haara kaart ja lase oma uudishimul juhtida sind läbi Saaremaa ja Hiiumaa salajaste radade ja rannikute. Kas olete valmis avastama?