SAAREMAA / MUHUMAA 1:150 000

SAAREMAA / MUHUMAA 1:150 000

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.25€
Osta
Kas oled plaanimas reisi Eesti pärlitele, Saaremaale või Muhumaale? Siis on "SAAREMAA / MUHUMAA 1:150 000" kaart just see, mida vajad. See mitmekülgne voldikkaart on sinu teejuht, mis aitab avastada kõige põnevamaid paiku, pakkudes detailset teavet Kuressaare linna kohta mõõtkavas 1:15 000 ning isegi veel detailsemat vaadet Kuressaare kesklinnale mõõtkavas 1:6 000.

Kaardil on välja toodud turismiinfokeskused, mis on suurepäraseks abiks, kui otsid kohalikku teavet või soovitusi. Lisaks leiad kaardilt olulised telefoninumbrid, majutusvõimalused, toitlustuskohad ja vaatamisväärsused, et sinu külastus oleks võimalikult muretu ja nauditav. Kas otsid hotelli või soovid leida parimat kohalikku restorani? See kaart aitab sul teha informeeritud valikuid.

Kuressaare tänavanimede register muudab navigeerimise lihtsaks, aidates sul kiiresti leida vajalikud sihtpunktid. Lisaks on kaardil nimede register, mis on abiks kohanimede leidmisel.

Kaardi keelevalik on lai, sisaldades eesti, soome, inglise, saksa ja vene keelt, mis teeb selle kasutamise mugavaks erinevatest rahvustest reisijatele. Kui oled valmis avastama Saaremaa ja Muhumaa võlusid, siis see kaart on sinu asendamatu kaaslane. Pane see oma reisikotti ja lase Saaremaa ning Muhumaa ilul end üllatada.