SAAREMAA. VÄRVILINE PILDIALBUM (11 KEELT)

SAAREMAA. VÄRVILINE PILDIALBUM (11 KEELT)

Autor: Jana Reidla

Kirjastus: GRENADER GRUPP

Kategooria: Eesti albumid
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Saaremaa – see on paik, kus Läänemere tuuled paitavad iidseid kiviaedu ja kus ajalugu põimub kaasaegsega. Jana Reidla "Saaremaa. Värviline pildialbum" on justkui akna avamine sellele maagilisele saarele, kus loodus ja kultuur loovad ühtse terviku.

Kui oled kunagi unistanud Saaremaa külastamisest või soovid meenutada seal veedetud aegu, siis see raamat on Sinu jaoks. Reidla teos on rikkalikult illustreeritud, pakkudes Sulle võimalust avastada Saaremaa, Muhu, Abruka, Ruhnu ja Vilsandi saarte ilu läbi kaunite fotode.

See mitmekeelne album, mis on saadaval eesti, saksa, soome, inglise, vene ja teistes keeltes, on suurepärane kingitus nii kohalikele kui kaugemalt tulnud sõpradele. Iga pilt räägib loo – olgu selleks siis päikeseloojangud, rahulikud rannad, salapärased metsad või ajaloolised vaatamisväärsused.

Jana Reidla on oskuslikult tabanud Saaremaa olemust, jäädvustades selle saarte kogumiku ainulaadsust ja ilu. Raamat ei ole lihtsalt visuaalne teekond – see on kutse kogeda Saaremaa vaimu, selle inimeste soojust ja saarte ajalugu.

Kas oled valmis avastama Saaremaa mitmekesist palet? "Saaremaa. Värviline pildialbum" on Sinu teejuht sellele imelisele rännakule.