Sadam

Sadam

Autor: Eda Ahi

Kirjastus: VERB

Kategooria: Luule
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.70€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas igatsus võib olla samaaegselt nii magus kui ka mõru? Eda Ahi "Sadam" on luulekogu, mis uurib neid vastuolulisi tundeid läbi poeetiliste piltide ja sügavate emotsioonide. See raamat viib sind rännakule, kus aeg peatub hetkeks, et sulle näidata, kuidas minutitest saavad tundideks venivad tunnid.

Kui seisad kai peal, kus kohtuvad maa ja meri, tunned enda ripsmetes tuisutuule puudutust. See on hetk, kus kõik tundub korraga nii hea ja valus. "Sadam" ei anna vastuseid, vaid esitab küsimusi, millele igaüks peab ise vastama. Kas peaksime järgnema igatsuse keerulistele radadele või lasta neil minna?

Eda Ahi on tuntud oma võime poolest luua sõnadega kauneid ja kütkestavaid maailmu. Tema luule on täis metafoore ja sümboleid, mis panevad sind mõtlema ja tunnetama. "Sadam" on teos, mis kõnetab südant ja hinge, pakkudes lugejale võimalust peegeldada oma sisemisi tundeid ja mõtteid.

Kui otsid midagi, mis ärataks su meeled ja paneks sind mõtisklema elu suurte küsimuste üle, siis Eda Ahi "Sadam" on just see raamat. See on teekond, mille käigus võid avastada enda jaoks uusi tõdesid või lihtsalt nautida ilu, mida pakub meisterlikult kirjutatud luule. Võta aega, et sukelduda selle raamatu lehekülgedele ja lasta end kanda tundevoogudel, mis võivad olla sama ettearvamatud kui meri ise.