SAJA-AASTASTE TARKUS

SAJA-AASTASTE TARKUS

Autor: Klaus Brinkbäumer,Samiha Shafy

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Tervis
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.70€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis on pikaealisuse saladus? Raamatus "Saja-aastaste tarkus" avavad teadusajakirjanikud Klaus Brinkbäumer ja Samiha Shafy selle müsteeriumi ukse, pakkudes põnevat sissevaadet sajandivanuste inimeste eludesse ja nende tervise, heaolu ning õnne alustaladesse.

Kas teadsite, et teie igapäevased valikud ja harjumused võivad mõjutada teie eluea pikkust ja kvaliteeti? See teos toob teieni kogemused ja teadmised erinevatest kultuuridest ja keskkondadest, uurides, kuidas suhted, geneetika, haridus, majanduslik seisund ning toitumis- ja liikumisharjumused aitavad kaasa tervena vananemisele.

Autorid Brinkbäumer ja Shafy ei piirdunud ainult teoreetilise uurimistööga, vaid reisisid maailma eri nurkadesse, sealhulgas Itaaliasse ja Jaapanisse, Venemaale ja Ameerika Ühendriikidesse, et rääkida inimestega, kes on elanud üle sajandi. Nad jagavad nende inimeste isiklikke lugusid, nende kahetsusi ja saavutusi, pakkudes teile võimalust õppida otse allikast.

"Saja-aastaste tarkus" ei ole lihtsalt raamat, see on teekond mõistmaks, kuidas meie endi teod ja valikud mõjutavad meie vananemist. See on teie võimalus ammutada tarkust neilt, kes on elanud läbi terve sajandi, ja rakendada seda teadmist oma elus, et nautida pikemat, tervemat ja õnnelikumat elu.

Kas olete valmis avastama, kuidas elada sajaseks, säilitades samal ajal tervist, väärikust ja elurõõmu? "Saja-aastaste tarkus" on teie teejuht pikaealisuse maailma, mis on täis inspireerivaid lugusid ja praktilisi nõuandeid.