Salaaed

Salaaed

Autor: Frances Hodgson Burnett

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.75€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi unistanud salapärasest aiast, mis võib muuta kõike? "Salaaed" on Frances Hodgson Burnetti ajatu lugu, mis viib sind koos noore Mary Lennoxiga avastama just sellist maagilist paika. Mary, kes on sunnitud kolima süngele ja tuulisele mõisale Inglismaa nõmmedel, leiab end keset uut ja tundmatut maailma. Alguses tundub kõik tüdrukule kõle ja eemaletõukav, kuid peagi püüab tema uudishimu ühe kaua unustatud aia saladus.

Kui Mary avastab roostetanud vana võtme, mis viib ta otse aia südamesse, algab tema teekond isikliku avastuse ja tervenemise poole. See aed, täis lopsakat rohelust ja õitsvaid lilli, muutub peagi pelgupaigaks mitte ainult Maryle, vaid ka teistele mõisa elanikele.

"Salaaed" pole lihtsalt lasteraamat, see on lugu, mis räägib kaotusest, sõprusest, lootusest ja eneseleidmise võimest. See on lugu, mis on võlunud lugejaid üle kogu maailma ja millel on eriline koht paljude südames. Kui sa pole seda veel lugenud, siis tea, et oled oodatud avastama seda imelist aeda, mis on täis elu ja imesid. Võta raamat kätte ja lase Frances Hodgson Burnetti sõnadel end viia sinna, kus iga nurga taga võib peituda midagi maagilist.

Kas oled valmis astuma sisse "Salaaeda"? Sinu ees avaneb lugu, mis on sama värske ja inspireeriv kui aia esimesed kevadlilled. Luba endale hetk, et kaotada ennast selle klassikalise loo lehekülgedel ja leida enda jaoks oma salaaed.