SALADUSED. ANKEET TÜTARLASTELE

SALADUSED. ANKEET TÜTARLASTELE

Autor: Gerda Kroom

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.93€
Osta
Apollo
2.45€ / 2.33€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas veelgi paremini tundma õppida iseennast ja oma lähedasi sõbrannasid? Gerda Kroomi raamat "Saladused. Ankeet tütarlastele" on justkui võti, mis aitab sul avada ukse isiklikele avastustele ja jagatud hetkedele. See raamat on loodud selleks, et saaksid süüvida sügavamale oma mõtetesse ja tundma õppida ka oma sõprade varjatumaid külgi.

Raamat pakub sulle võimalust täita ankeete, mis on suurepärane viis eneseanalüüsiks ja omavaheliseks suhtlemiseks. Saad läbi mänguliste testide ja küsimustike avastada uusi tahke nii enda isiksuses kui ka sõprade omades. "Saladused. Ankeet tütarlastele" on kui peegel, mis peegeldab tagasi sinu sisemisi mõtteid ja tundeid, aidates sul mõista, mis sind eriliseks teeb.

Gerda Kroom on loonud midagi enamat kui lihtsalt raamatu – see on interaktiivne teekond, mis võimaldab sul ja su sõbrannadel koos lõbutseda, jagades omavahel saladusi ja kogemusi. See on suurepärane võimalus veeta aega, tugevdada olemasolevaid sõprussuhteid ja luua uusi mälestusi.

Kui oled uudishimulik ja valmis avastama, siis "Saladused. Ankeet tütarlastele" ootab sind. Võta see teekond ette ja ole valmis avastama saladusi, mis on peidus sügaval sinu ja su sõprade südametes.