SALADUSLIKUD STRESSIVASTASED VÄRVIPILDID. MONET

SALADUSLIKUD STRESSIVASTASED VÄRVIPILDID. MONET

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avastage maalikunsti suurmeistri, Claude Moneti, võlumaailma läbi värvimise. See raamat viib teid rahustavale teekonnale läbi vesiroosidega kaetud tiikide, õrnalt voolava jõekese, kaljude vastu murduvate lainete, puude lehestikus sosistava tuule ning õitsevate moonipõldude. Monet on tabanud iga liikumise, iga hetke ja iga värvivarjundi oma maalidel, mis on tuntud kogu maailmas.

Nüüd on teil võimalus kogeda sama rahu ja rõõmu, mis tuleb looduse imetlemisest ja selle jäädvustamisest, kuid teie enda käe läbi. Võtke oma värvipliiatsid, viltpliiatsid või pastellid ning laske end kaasa haarata värvide mängule, mis on inspireeritud impressionismi meistriteostest. See raamat pakub teile võimalust lõõgastuda ja leida loomisrõõmu, järgides impressionistliku kunsti suurmeistri jälgi.

Olgu see teie isiklik põgenemine argipäeva stressist või lihtsalt võimalus arendada oma kunstilist väljendusoskust, "Saladuslikud stressivastased värvipildid. Monet" on teie võimalus kogeda kunsti teraapilist mõju. Sukelduge värvide maailma ja avastage, millised meistriteosed teie enda käe all elule ärkavad.