Salajane DJ. Ibizalt Norfolki vetele

Salajane DJ. Ibizalt Norfolki vetele

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Tantsupõrandate kuningas: DJ elu varjatud rütmid

Kas olete kunagi mõelnud, mis toimub ööklubi DJ-puldi taga? "Tantsupõrandate kuningas: DJ elu varjatud rütmid" avab teile ukse salapärasesse maailma, kus muusika on rohkem kui lihtsalt helid – see on elustiil. Autor, kelle nime te ei leia kaanelt, on kogenud plaadikeerutaja, kes on oma kätega tõstnud tuhandeid käsi õhku ja viinud läbi öid, mis ei vaja unenägusid.

Kui teil on kunagi olnud unistus haarata enda kätte öö ja muusika, siis see raamat on teie jaoks. See pole lihtsalt lugemismaterjal, vaid sissevaade DJ-de elusse, mis on täis pööraseid seiklusi ja kustumatu jälje jätnud hetki. Autor, kes on ise läbi elanud selle, mida paljud peavad vaid fantaasiaks, jagab teiega ausalt ja avameelselt oma kogemusi.

See teos ei ole pelgalt meelelahutus – see on aus pilguheit sellele, kuidas muusika ja ööelu on kujundanud ühe inimese elu. Alates esimestest katsetustest raadioeetris kuni legendaarsete Ibiza öödeni ja tagasi koduse Norfolki rahulike veteni, viib autor teid rännakule läbi aja, kus tantsuskeene on olnud püsiv jõud, mis ei näita hääbumise märke.

Kui olete noor ja asendate sõna "raadio" sõnaga "internet", siis mõistate, et muusika ühendab põlvkondi ja piire. See raamat ei õpeta teid DJ-ks saama, vaid annab teile võimaluse mõista, miks mõned inimesed valivad elu, kus iga öö võib olla ajalugu loov pidu.

Avastage "Tantsupõrandate kuningas: DJ elu varjatud rütmid" ja saage osa maailmast, kus unistused ja reaalsus kohtuvad muusika rütmis. Kas olete valmis sukelduma sügavale öö südamesse?