SALAMANDRI MÕISTATUS. CLUE 1 RAAMAT

SALAMANDRI MÕISTATUS. CLUE 1 RAAMAT

Autor: Jørn Lier Horst

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse detektiivilukku, mis on täis saladusi ja seiklusi? "Salamandri mõistatus" on esimene osa Jørn Lier Horsti kirjutatud "CLUE" sarjast, mis on kui võti mõistatuste maailma. CLUE pole mitte ainult vihje inglise keeles, vaid see on ka nutikas viide nelja peategelase – Cecilia, Leo, Une ja Egoni – nimede esitähtedele.

Cecilia Gaathe veedab oma päevi Paadisadama idüllilises pansionaadis Pärl, mida juhib tema isa. Kuid see rahulik paik peidab endas saladusi, mida Cecilia ja tema sõbrad Leo ja Une, koos nende ustava koera Egoniga, ei suuda eirata. Kui nad avastavad pansionaadis kahtlased külalised, tekib neil küsimus: kas need salapärased külalised on seotud hiljuti rannalt leitud surnud mehega?

Nende uudishimu viib nad sügavale uurimisse, kus nad puutuvad kokku keerulise kuriteoga, mis hõlmab kahtlaseid tegelasi, laevahukku, suuri rahasummasid ja müstilist salamandrit. See on lugu, mis proovib nende detektiivioskusi ja paneb proovile nende sõpruse.

Autor Jørn Lier Horst on oma varasema karjääri jooksul töötanud kriminaalpolitseinikuna, mis annab tema kirjutistele autentsuse ja põnevuse, mida on raske mujalt leida. Ta on üks Norra armastatumaid ja tunnustatumaid krimikirjanikke, ning "Salamandri mõistatus" on tema esimene samm lastele suunatud krimikirjanduse valdkonnas.

Kui oled valmis avastama, mis peitub Paadisadama pansionaadi varjude taga, siis "Salamandri mõistatus" ootab sind. See on raamat, mis ei hoia sind mitte ainult põnevuses, vaid kaasab sind ka sõprade seiklustesse, kus iga vihje võib viia sind lähemale tõele. Kas oled valmis lahendama mõistatust koos Cecilia ja tema sõpradega?