Salapärane kooskõla

Salapärane kooskõla

Autor: Pascal Quignard

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas minevik mõjutab meie praegust elu? Pascal Quignard'i romaan "Salapärane kooskõla" viib teid sügavale Claire Methueni hinge, kus ta seisab silmitsi oma lapsepõlve varjudega. Claire'i naasmine kodukohta, mis on täis keerulisi mälestusi, kaotust ja varajast iseseisvust, sunnib teda taasühinema oma minevikuga, sealhulgas taaskohtumisega Simoniga – poisiga, kes oli kunagi tema kõige lähedasem kaaslane.

Quignard, kelle sünniaasta on 1948, on prantsuse kirjanduse suurkuju ja tema looming on ka Eesti lugejatele juba tuttav tänu teostele nagu "Kõik maailma hommikud" ja "Ekslevad varjud". Tema kirjutamisstiil on poeetiline ja sügav, ning "Salapärane kooskõla", mis ilmus algselt prantsuse keeles aastal 2011, on sellele tõestuseks.

See lugu on palju enamat kui lihtsalt romaan – see on uurimus inimhinge keerdkäikudest ja ajast, mis meid vormib. Kui olete huvitatud inimpsühholoogiast, armastusest, kaotusest ja leppimisest, siis see teos kõnetab teid kindlasti. Claire'i ja Simoni loo kaudu avastate, et mõned sidemed ei katke kunagi, hoolimata ajast ja distantsist. Lugege "Salapärane kooskõla" ja laske end kaasa haarata sellest ajatust ja sügavast loost.