Salaseltsi jälil

Salaseltsi jälil

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Hetkel pole saadaval
Kui olete kunagi mõelnud, kuidas tundub olla detektiivi kingades, kes lahendab keerukaid juhtumeid, kus kunst ja kuritegevus põimuvad, siis "Salaseltsi jälil" võib olla just teie jaoks. See põnevusromaani autor viib teid sügavale kunstimaailma varjukülgedele, kus väärtuslikud teosed kaovad nagu tina tuhka.

Teie ees avaneb lugu, kus turvalisuse sünonüümiks peetud hoiupaigad ei ole enam kindlad. Hindamatute kunstiaarete kadumine on alles algus. Peagi leiavad aset karmid ja arusaamatud mõrvad, mis panevad proovile uurijate oskused ja psüühika. Nad peavad tegutsema äärmiselt delikaatselt, sest kahtlusevari heidab oma tumedad jäljed ühiskonna kõrgkihtidele, kus austus ja maine peaks justkui välistama igasuguse seotuse kuritegeliku allmaailmaga.

See on lugu, mis nõuab teilt tähelepanu igal leheküljel, pannes proovile teie enda detektiivivõimed. Kas suudate jälile saada, kes on need osavad vargad ja mõrvarid? Ja mis veelgi tähtsam – kas tõde, mis lõpuks ilmsiks tuleb, on see, mida ootasite?

"Salaseltsi jälil" on raamat, mis ei jäta ükskõikseks. See on kirjutatud teile, kes te armastate süveneda keerulistesse süžeeliinidesse ja ei karda silmitsi seista ühiskonna pimedama poolega. Avastage, kuidas saladused ja valed võivad peituda seal, kus te kõige vähem ootate.