Salatäht

Salatäht

Autor: Nora Roberts

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
21.95€ / 20.85€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teemandid võivad muuta kellegi elu? "Salatäht" on põnev lugu, mis viib teid läbi sädelevate kivide maailma, kus ilu varjus peituvad ohtlikud saladused. Autor Nora Roberts, kes on tuntud oma oskuse poolest põimida romantikat ja põnevust, toob teieni loo, mis paneb teie südame kiiremini põksuma.

Kujutage ette leitnant Seth Buchanani üllatust, kui mõrvajuhtum, millega ta tegeleb, võtab ootamatu pöörde. Eeldatav ohver, Grace Fontaine, astub välja varjust, elus ja terve, käes sinine briljant, mida tuntakse Mithra Tähena. See on hetk, mis paneb Sethi professionaalsuse proovile, sest kuigi ta on harjunud oma tundeid ohjeldama, ei ole ükski mõistatus teda kunagi nii sügavalt köitnud kui Grace'i oma.

"Salatäht" ei ole lihtsalt kriminaalromaan; see on lugu kirglikust armastusest, mis õitseb kahtluse ja reetmise varjus. Roberts'i kirjutamisoskus toob teieni karakterid, kes on sama keerulised ja vastuolulised kui teemandid, mida nad himustavad või kardavad. Kui olete valmis sukelduma sügavale saladuste ja iha maailma, siis "Salatäht" on teie jaoks. See raamat ei jäta teid kindlasti ükskõikseks, pakkudes põnevust ja romantikat igal leheküljel.