SALATID, PESTOD JA KASTMED

SALATID, PESTOD JA KASTMED

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Osta
Kas otsite uusi ja põnevaid viise, kuidas tuua oma toidulauale värskust ja mitmekesisust? Marika Vingissari teos "Salatid, pestod ja kastmed" on just see, mida vajate. See raamat on täis inspiratsiooni, mis aitab teil avastada salatite, pestode ja kastmete maailma uuel ja põneval moel.

Salatid on tõusnud lihtsatest lisanditest esile kui iseseisvad ja toitvad roogad. Marika Vingissar õpetab teid, kuidas valmistada salateid, mis on nii toitainerikkad ja maitsvad, et need võivad vabalt asendada traditsioonilist lõuna- või õhtusööki. Raamatust leiate ideid, kuidas luua salateid, mis sobivad nii argipäeva kiireteks lõunateks kui ka pidulikeks õhtusöökideks, kus need võivad saada laua tõeliseks pilgupüüdjaks.

Autor rõhutab värske tooraine ja loovuse tähtsust salatite valmistamisel. Raamatust leiate nõuandeid, kuidas kombineerida erinevaid külmi ja sooje koostisosi, luues nii uusi ja huvitavaid maitsekombinatsioone. Lisaks jagab Vingissar nippe, kuidas muuta iga salat eriliseks, kasutades erinevaid pestosid ja kastmeid, mis annavad tuntud roogadele uue elu.

"SALATID, PESTOD JA KASTMED" on ka visuaalselt nauditav. Raamatust leiate kaunid fotod, mis muudavad salatite valmistamise veelgi ahvatlevamaks. See on suurepärane abimees nii algajale kokale kui ka kogenud gurmaanile, kes soovib oma köögis katsetada ja uusi maitseid avastada.

Kas olete valmis laskma oma fantaasial lennata ja avastama, kui põnev võib olla salatite maailm? Haarake kinni Marika Vingissari "Salatid, pestod ja kastmed" ja laske end juhatada tervislike ja maitsvate roogade loomise teekonnal.