SALATIPEENAR. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 52

SALATIPEENAR. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 52

Autor: Kaja Kurg

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas otsid inspiratsiooni, kuidas muuta oma koduaia salatipeenar veelgi lopsakamaks ja mitmekesisemaks? "Salatipeenar. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 52", autoriks Kaja Kurg, on just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt juhend traditsioonilise aedsalati kasvatamiseks, vaid avardab sinu silmaringi ja tutvustab, kuidas tuua oma aeda uusi maitseelamusi.

Kujutle, kuidas sinu salatipeenar õitseb mitte ainult tavalise aedsalatiga, vaid ka eksootiliste ja maitseküllaste lehtköögiviljadega. Kaja Kurg juhatab sind läbi siguri taimeperekonna saladuste, õpetades, kuidas kasvatada endiiviasigurit ja salatsigureid, mis lisavad sinu roogadele uusi maitsevarjundeid. Samuti avastad Aasia köögiviljade, nagu paksoi, misuuna ja sarepta sinepi, võlud, mis toovad sinu kööki idamaiseid noote.

Raamatust leiad põnevaid soovitusi, kuidas rikastada oma salativalikut veelgi enam. Kaja Kurg tutvustab sulle lehtpeeti, põldkännakut, salatkrüsanteemi, aedportulakki, ürt-allikkerssi, salatkressi, põld-lambaläätsi ja paljusid teisi lehtköögivilju, mis on valmis oma värvikirevuse ja maitseküllusega sinu salatikaussi rikastama.

"SALATIPEENAR. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 52" on rohkem kui lihtsalt aiatööde käsiraamat; see on inspiratsiooniallikas, mis aitab sul luua aias tõelise maitsete paleti. Avasta uusi võimalusi, kuidas muuta oma salatipeenar tõeliseks silmailuks ja maitseelamuste allikaks. Kasuta Kaja Kurgi nõuandeid ja loo endale aias lopsakas ja mitmekesine salatipeenar, mis pakub rõõmu nii maitsemeeltele kui ka silmadele.