SALENDAVAD SUPID

SALENDAVAD SUPID

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tervislik toitumine ja dieedid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Avastage tervisliku toitumise maailma läbi supilusikatäie maitsvat ja tervislikku lohutust "Salendavad supid" raamatu lehekülgedel. Autor on kokku kogunud 50 unikaalset supiretsepti, mis on loodud silmas pidades nii maitseelamust kui ka kaalujälgimist.

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas ühendada maitsvus ja tervislikkus ühes kausitäies? See raamat pakub teile võimalust avastada supimaailma mitmekülgsust alates jahutavatest külmsuppidest kuni rikkalike püreesuppideni. Valikus on nii köögiviljade rohkusega supid, südantsoojendavad kalasupid kui ka toekad lihasupid, mis kõik on suurepärased valikud nii argiõhtuteks kui ka pidulaua ehteks.

Supid on suurepärased selle poolest, et nende valmistamine ei nõua palju aega ega raha, kuid tulemus on alati toitev ja madala kalorsusega. "Salendavad supid" õpetab teid valmistama roogasid, mis aitavad teil hoida oma kehakaalu kontrolli all ilma, et peaksite loobuma naudingust, mida hea toit pakub.

Kas soovite oma toidulauda rikastada tervislike ja maitsvate valikutega? Siis on see raamat just teile. Avage see ja laske end inspireerida retseptidest, mis on loodud armastuse ja hoolivusega teie tervise ja heaolu vastu.