Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Loomad

Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Loomad

Autor: Joanna Neville

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikutele, vanus 4-6
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks ämblikud ei kuulu putukate hulka või kas kõik maod võivad olla ohtlikud? "Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Loomad", autoriks Joanna Neville, on põnev teatmeteos, mis viib teid avastusretkele läbi loomariigi salapäraste nurgataguste. See raamat on teie teejuht, et vastata kümnele olulisele küsimusele, mis puudutavad meie neljajalgseid, sulelisi ja roomavaid kaaslasi.

Kas teadsite, et meie planeedil elab üle 8 miljoni liigi loomi? Joanna Neville'i raamatust leiate 60 põnevat fakti, mis aitavad teil mõista loomade mitmekesist maailma. Raamat on kujundatud nii, et iga uus lehekülg on eelmisest pikem, mis sümboliseerib teadmiste järkjärgulist kasvu. See on justkui teekond, kus iga sammuga saate aina rohkem teada loomade käitumisest, eluviisidest ja omavahelistest seostest.

Kui olete loomahuviline või soovite oma teadmisi laiendada, siis "Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Loomad" on ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku ainult vastuseid, vaid ärgitab ka küsima ja uurima, avardades teie arusaama loomade imelisest maailmast. Kasutage seda võimalust, et sukelduda sügavamale ja avastada, kes on inimese lähimad sugulased loomariigis või kuidas erinevad loomarühmad omavahel suhtlevad.

Kutsun teid üles avama Joanna Neville'i raamatu lehekülgi ja laskma end kaasa haarata sellest informatiivsest ja haaravast teekonnast läbi loomade kuningriigi. See on teekond, mis on sama hariv kui ka lõbus, ja mis kindlasti rikastab teie arusaama meie planeedi mitmekesistest eluvormidest.