Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Minu keha

Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Minu keha

Autor: Joanna Neville

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikutele, vanus 4-6
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks me peame hingama või miks meie kõhud korisevad? "Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Minu keha" autor Joanna Neville on loonud raamatu, mis pakub lihtsaid vastuseid nendele keerulistele küsimustele. See pole tavaline lasteraamat – iga uus lehekülg on eelmisest pikem, avades akna inimkeha imelisse maailma, viies sind üha sügavamale selle keerukate protsesside juurde.

Kui oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt uudishimulik inimkeha toimimise vastu, siis see raamat on just sinule. Joanna Neville'i teos on suurepärane vahend, et tutvustada lastele inimkeha müsteeriume samm-sammult, alates kõige lihtsamatest küsimustest kuni keerukamate teemadeni.

Raamatu unikaalne disain ei ole ainult visuaalselt köitev, vaid ka hariv, aidates lugejal mõista inimkeha kihte ja struktuuri. See on ideaalne kaaslane noortele teadushuvilistele, kes soovivad mõista, kuidas meie keha töötab ja miks see on nii hämmastavalt ainulaadne.

Kasuta võimalust sukelduda inimkeha saladustesse koos Joanna Neville'i "Samm-sammult. Küsimused ja vastused. Minu keha" raamatuga, mis on loodud selleks, et harida ja inspireerida. See on teekond, mis algab esimesest leheküljest ja viib sind läbi inimkeha kõige põnevamate nurkade, tagades, et iga samm on sama põnev kui eelmine.