Sarah Thornhilli lugu

Sarah Thornhilli lugu

Autor: Kate Grenville

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.75€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.59€
Osta
Kate Grenville'i "Sarah Thornhilli lugu" viib lugeja ajaloolisele rännakule läbi Austraalia keerulise mineviku, kus põlisrahvaste ja asunike vahelised suhted määravad paljude inimeste saatuse. See on lugu noorest naisest nimega Sarah Thornhill, kes koos oma armastatu Jackiga avastab, et tõeline armastus võib olla keerulisem ja valusam, kui nad kunagi ette kujutasid.

Sarah ja Jack on veendunud, et nende ühine tulevik on ette määratud, kuid Sarah perekonnas leidub keegi, kes nende suhtele vastu seisab. Põhjused selleks on peidus nii perekonna tumedas minevikus kui ka keerulistes praegustes suhetes. Kui Sarah isa viimsetel hetkedel oma elu üle järele mõtleb ja kahetsust tunneb, paljastub šokeeriv saladus, mis on noorte armastuse proovile pannud.

Grenville'i romaan on sügavalt inimlik lugu, mis uurib, kuidas mineviku varjud võivad mõjutada olevikku ja tulevikku. See räägib armastusest, andestusest ja vajadusest hoida elus lugusid, mis kujundavad meie identiteeti ja pärandit. "Sarah Thornhilli lugu" on kaasahaarav ja emotsionaalne teekond läbi Austraalia ajaloo keerdkäikude, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi lugejat, kes on huvitatud sügavamast arusaamisest inimsuhetest ja ajaloo mõjust neile.