Sarviline selgeltnägija

Sarviline selgeltnägija

Autor: Jaan Rannap

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite midagi põnevat ja meelelahutuslikku lugemist, mis samal ajal paneb ka mõtteid mõlgutama? Võib-olla on Jaan Rannapi "Sarviline selgeltnägija" just see, mida vajate. See raamat viib teid lõbusale seiklusele, kus üks jõukas Eesti ärimees leiab enda uhiuuest Luigevilla residentsist mere ääres ootamatu kaaslase – kaljukitse. Kuid see pole mingi tavaline kaljukits. Peagi saab selgeks, et tegemist on erakordse olendiga, kellel on võime maailma enda ümber muuta.

Raamat on suurepärane valik nii noorematele lugejatele, kes armastavad loomade seiklusi, kui ka täiskasvanutele, kes otsivad midagi südantsoojendavat ja mõtlemapanevat. Jaan Rannap on tuntud oma oskuse poolest luua sügavamaid tähendusi pakkuvaid lugusid, mis on samas kerged ja nauditavad. "Sarviline selgeltnägija" ei ole erand – see on lugu, mis pakub naeratusi ja äratundmisrõõmu.

Lisaks Rannapi oskuslikule sõnakasutusele ja südamlikule jutustamisstiilile toob Jüri Mildebergi illustratsioonid loole veelgi enam värvi ja elu. Tema pildid ei ole lihtsalt kaunistuseks, vaid need lisavad omamoodi "vürtsi", muutes lugemiskogemuse veelgi rikkalikumaks.

Kui tunnete, et soovite kogeda midagi ebatavalist ja rõõmsameelset, siis "Sarviline selgeltnägija" ootab teid. Avastage, millised imelised seiklused võivad peituda seal, kus neid kõige vähem oodata oskate.