Saskia läheb metsa

Saskia läheb metsa

Autor: Häli Kivisild

Kirjastus: FANTAASIA

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse fantaasiamaailma, kus piir reaalsuse ja maagia vahel hägustub? Häli Kivisild, Eesti kirjanik, kelle haridustee on põimunud inglise keele ja kirjandusega, toob teieni oma esikteose "Saskia läheb metsa". See on lugu noorest Saskia'st, kes astub vastu oma keerulisele saatusele.

Kujutage ette, et olete 16-aastane ja teie elu pööratakse pea peale. Saskia, peategelane, leiab end olukorrast, kus kodune vägivald sunnib teda, tema ema ja nooremat venda otsima pelgupaika vanaema juures. Kuid sealne elu ei osutu sugugi rahulikumaks. Vanaema karmid sõnad ja käitumine ajavad Saskia kodust eemale, otse lähedal asuvasse soometsa, mis peidab endas rohkem kui esmapilgul paistab.

Metsas kohtub Saskia müstilise tüdrukuga, kes väidab end olevat tema tädi Liina – naine, kes kunagi samas turbasoo sügavikus hukkus. See kohtumine avab ukse maailma, kus kuningatütred ja haldjaprintsid ei ole pelgalt muinasjutud. Saskia satub võlumaailma, kus heitlus headuse ja kurjuse vahel on igapäevane ning kus lohedel võib olla kaks pead ja südamesoovide täitumine ei ole sugugi võimatu.

Häli Kivisild, kes on viimastel aastatel veetnud oma päevi Mehhiko päikese all, elades seal koos abikaasa ja kahe tütrekesega, on loonud teose, mis segab oskuslikult fantaasiat ja ulmet, lisades sellele õrna õuduse vürtsi. "Saskia läheb metsa" on raamat, mis kutsub teid avastama, kui sügavale te julgete oma kujutlusvõimega rännata.

Kui olete valmis astuma Saskia kõrvale, kogema tema seiklusi ja avastama, mis peitub soometsa varjus, siis see raamat on just teile. See on lugu julgusest, eneseleidmisest ja müstilisest maailmast, mis ootab avastamist. Kas olete valmis astuma sammukese väljapoole oma igapäevaelu ja sukelduma seiklusse, mis paneb teie südame kiiremini põksuma?