Sauruste kaubamaja

Sauruste kaubamaja

Autor: Lily Murray

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.95€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Tutvuge Eliisaga, tüdrukuga, kelle sihikindlus ületab tavapärase piiri. Eliisa südamesooviks oma sünnipäevaks pole midagi tavalist – unustage pehmed küülikud, ümarad hamstrid ja karvased kutsikad. Eliisa unistab kaaslasest, kes on pärit hoopis kaugemast minevikust.

Astuge sisse sauruste maailma, kus Eliisa ja tema vanemad seiklevad läbi Sauruste Kaubamaja – koha, mis on täis hämmastavaid eelajaloolisi olendeid. Alates tohututest sauropoodidest kuni armsate ankülosaurusteni, on valik lai ja põnev. Kuid see julge tüdrukulaps ei ole siia tulnud tavaliseks osturetkeks – tal on midagi palju suuremat plaanis.

"Sauruste kaubamaja" on lõbus ja värvikirev raamat, mis viib lapsed rõõmsale rännakule läbi riimide ja paeluva illustratsioonide maailma. See on loodud seiklushimulistele väikestele, kes dinosauruseid jumaldavad. Raamatu lõpus ootab lugejaid tõeline maiuspala – galerii, kus on esitletud sauruste portreid, avades akna kadunud ajastute saladustesse.

Kui sinu laps on dinosauruste fänn või kui otsid kingitust, mis sütitaks pisikeses lugejas uudishimu ja avastamisrõõmu, siis "Sauruste kaubamaja" on ideaalne valik. See on raamat, mis toob ajaloo elavalt teie koju ning pakub rõõmu ja teadmisi igas vanuses loodusajaloo huvilistele.