Seal

Seal

Autor: Natasza Goerke

Kirjastus: HENDRIK LINDEPUU

Kategooria: Reisikirjad
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.00€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tundub elada Nepaalis? Poola kirjanik Natasza Goerke jagab oma raamatus "Seal" kolmekümne aasta vältel kogutud kogemusi, mis on kujundanud tema arusaama sellest karmist, ent samas kaunist ja vaesest maast. Goerke'i teos on südamlik ja irooniline pilguheit elule Nepaalis, mis järgib Poola reisi- ja reportaažikirjanduse kõrgeimaid standardeid.

Raamat "Seal" on justkui aknaks Nepaali hinge, pakkudes lugejale võimalust sukelduda kohalikku kultuuri, kommetesse ja igapäevaelu rütmidesse. Goerke'i kirjeldused on elavad ja detailirohked, mis võimaldavad sul tunda Nepaali lõhnu, kuulda selle hääli ja tajuda selle maastiku ilu. See on lugu, mis räägib inimestest ja paikadest, mis on kirjanikule aastate jooksul armsaks saanud.

Kui sa armastad reisikirjandust ja oled huvitatud autentsetest lugudest, mis on jutustatud kohaliku elaniku vaatepunktist, siis "Seal" on raamat, mis võiks sind kõnetada. Avasta Natasza Goerke kaudu Nepaali mitmekesisust ja ilu ning saa osa tema isiklikust seiklusest, mis on kestnud juba aastakümneid.