SEE OLEN MINA

SEE OLEN MINA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Raamat "SEE OLEN MINA" on kui peegel, mis peegeldab väikelaste maailma läbi nende endi silmade. See teos on justkui aken lapse arengusse, kus iga lehekülg toob esile nende keha, tundeid ja igapäevaelu. Kui oled lapsevanem või hoolitsev sugulane, siis tead, kui oluline on toetada lapse loomulikku uudishimu ja õppimisvõimet.

Kas oled märganud, kuidas lapsed maailma avastavad? Nad kogevad seda läbi meelte: kompides, kuulates, maitsedes. "SEE OLEN MINA" on loodud just selleks, et julgustada väikseid avastajaid oma meeli kasutama. Raamat pakub äratundmisrõõmu ja kutsub lapsi üles nimetama, mida nad näevad, ja seeläbi oma sõnavara laiendama.

Fotod raamatus on elutruud ja värviküllased, kujutades lapsi nende igapäevastes toimingutes. See loob võimaluse lapsele õpetada kehaosade nimetusi, tundeid ja põhilisi tegevusi, mis on oluline osa eneseteadvuse ja eneseväljenduse arendamisel. Raamat aitab lastel mõista, kes nad on, ja annab neile kindluse oma isiksuse kujunemisel.

Kui otsid raamatut, mis toetaks Sinu lapse arengut ja aitaks tal maailma mõista, siis "SEE OLEN MINA" on suurepärane valik. See on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on vahend, mis aitab luua tugeva aluse lapse enesehinnangu ja maailmatunnetuse jaoks.