SEE SIIN ON PARADIIS

Kirjastus: MIINA HINT

Kategooria: Luule
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.07€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid põgenemist argipäeva hallusest ja soovid leida peidupaika sõnade maagias, siis "See siin on paradiis" võib olla just see, mida vajad. Autor on kokku pannud luulekogu, mis kõnetab südameid ja kutsub lugejat kaasa rännakule läbi tunnete ja mõtiskluste maastiku.

Iga luuletus selles teoses on nagu aknake teise maailma, kus saad kogeda erinevaid emotsioone alates sügavast igatsusest kuni puhta rõõmuni. Autori kasutatud keel on rikas ja väljendusrikas, pakkudes sulle võimalust mõelda ja tunda kaasa luuletuste tegelastele ja nende loodud olukordadele.

"See siin on paradiis" ei ole lihtsalt luulekogumik; see on kogemus, mis võib sind inspireerida ja pakkuda lohutust. See on teos, mis võib rääkida sinuga isiklikul tasandil, pakkudes äratundmist ja kaasaelamist.

Kui sa armastad luulet ja otsid midagi, mis kõnetaks sind sügavamalt, siis võta hetk ja lase end kaasa viia selle luulekogu lehekülgedel. See võib olla sinu väike paradiis raamaturiiulil, ootamas, et sa taas avastaksid selle ilu ja tarkuse.