Seenemetsa saladused

Seenemetsa saladused

Autor: Stefan Casta

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis peitub meie metsade sügavuses? Stefan Casta, tuntud Rootsi autor, kes on varemgi looduse imesid avanud raamatus "Sofi loodusraamat", kutsub sind avastama "Seenemetsa saladusi". See on raamat, mis viib sind otse looduse südamesse, kus iga samm võib olla avastus.

"Seenemetsa saladusi" on kaunilt illustreeritud teos, mis toimib kui sinu isiklik giid metsikusse seenemaailma. Siin saad teada, kuidas seened ja puud elavad omavahelises sümbioosis, luues mullas ulatuslikke võrgustikke, mis on eluliselt tähtsad metsa ökosüsteemile. Casta selgitab, kuidas seeneniidistikud aitavad puudel toitaineid omastada ja miks see koostöö on mõlema osapoole jaoks hädavajalik.

Raamatust leiad põhjaliku ülevaate meie metsade tuntumatest seentest – alates maitsvast kukeseenest kuni väärtusliku puravikuni. Saad teada, milliste puude läheduses milliseid seeni leida võib, milline on parim aeg nende korjamiseks ning kuidas neid maitsvateks roogadeks valmistada. Lisaks tutvustatakse sulle metsaelanikke, kelle koduks on see sama seenemets, kus sa seikled.

Stefan Casta on kirjutanud raamatu, mis on täis teadmisi ja nõuandeid, kuidas seeni tundma õppida ja neid ohutult korjata. "Seenemetsa saladused" on ideaalne kaaslane igale loodusesõbrale, kes soovib süvendada oma arusaama metsa eluringidest ja avastada, kuidas seened mängivad selles oma olulist rolli.

Võta see raamat kaasa oma järgmisele metsaretkele või sukeldu lihtsalt selle lehekülgedele, et avastada seenemetsa varjatud aardeid. "Seenemetsa saladused" on sinu võti metsa sügavamate saladuste mõistmiseks.