Sees

Sees

Autor: Kristiine Kikas

Kategooria: Luule
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi tundnud, kuidas igapäevaelu lihtsad, kuid samas nii keerulised hetked peegelduvad sügavalt teie sisemuses? Kristiine Kikase debüütkogumik "Sees" viib teid läbi aedlinna vaiksete tänavate, kus iga detail – olgu see siis säärtsääsk või närtsinud lill – on osa suuremast loost.

Selles poeetilises teoses leiate 33 luuletust, mis on justkui peenelt seotud niidistik, kus sõnad ja mõtted põimuvad Brit Kikase kunstiliste illustratsioonidega, luues ühtse ja kaasahaarava visuaalse ning emotsionaalse kogemuse. Iga luuletus on nagu peatükk, mis kutsub teid kaasa rännakule läbi autori silmade, kus tavaline muutub erakordseks.

Kristiine Kikas on suutnud tabada neid mööduvaid hetki ja tundeid, mis tihti märkamatuks jäävad, kuid millel on võime meid sügavalt puudutada. "Sees" on teos, mis kõnetab teid isiklikul tasandil, kutsudes esile mälestusi ja emotsioone, mis on peidus just teie enda aedlinna südames.

Kui olete huvitatud luulest, mis räägib argipäeva poeesiast ja peidetud ilust, siis "Sees" on teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks, vaid kutsub teid avastama ilu seal, kus te seda varem ei märganud.