SEGA JA SOBITA. VÄRVID

SEGA JA SOBITA. VÄRVID

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta värvide maailma mänguliselt ja loovalt! "Sega ja sobita. Värvid" on raamat, mis pakub lastele põnevat tegevust - lehitse poolitatud lehekülgi ja otsi kokku sobivad värvid. See lõbus ja interaktiivne raamat aitab sinu lapsel arendada värvi tajumise oskust ning õpetab neid eristama ja nimetama erinevaid värvitoone.

Raamat on kujundatud nii, et see köidaks laste tähelepanu ning ergutaks nende uudishimu. Läbi mängu õpivad nad kiiresti ja meeldejäävalt, mis muudab õppimise nauditavaks.

Oluline on märkida, et kuigi raamat on hariv ja lõbus, tuleb jälgida ohutust. Kuna raamatus on väikesed osad, ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumisohtu. Seega, kui sinu peres on väikesed lapsed, veendu, et nad mängiksid raamatuga ainult täiskasvanu järelvalve all.

"Sega ja sobita. Värvid" on suurepärane vahend, mis aitab sinu lapsel arendada peenmotoorikat ja värvide tundmist, pakkudes samal ajal rõõmu ja meelelahutust. See on ideaalne kingitus, mis ühendab õppimise ja mängu, ning toetab lapse arengut läbi mängulise tegevuse.