Seiklejad ja tagaajamine Euroopas

Seiklejad ja tagaajamine Euroopas

Autor: Jemma Hatt

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.99€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib sind läbi Euroopa kõige paeluvamate paikade, siis Jemma Hatti "Seiklejad ja tagaajamine Euroopas" on just see, mida vajad. Kujutle end Pariisi südamesse, kus algab ootamatu inimröövi müsteerium, mis käivitab kiirete sündmuste ahela ja paneb peategelased ohtlikule, piiriülesele seiklusele.

Sinu ees avaneb lugu, kus Maye vihje kahtlasest tegevusest Prantsusmaa pealinnas sunnib peategelasi oma puhkuse katkestama ja asuma detektiivitööle. Nad ei aimagi, et see viib nad kuritegeliku jõugu jälgedele, kes viib nad Prantsuse Alpide lumistest tippudest kuni Rooma ajalooliste varemeteni. Kogu selle seikluse käigus peavad nad lahendama mõistatuse, miks üks juhuslikult nende kätte sattunud paberileht võib olla nii eluliselt tähtis.

See raamat on osa Jemma Hatti põnevussarjast, mis on eelnevalt pakkunud lugemiselamusi teostega nagu "Seiklejad ja äraneetud loss", "Seiklejad ja aarete tempel" ning "Seiklejad ja saladuste linn". Kui oled juba tuttav eelmiste osadega, siis tead, et autori kirjutatud seiklused on täis üllatusi ja pööraseid pöördeid. Kui aga alles avastad seda sarja, siis valmistu kaasahaaravaks lugemiseks, mis ei lase sul raamatut käest panna enne, kui viimane lehekülg on pööratud.

"Seiklejad ja tagaajamine Euroopas" on suurepärane valik nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes armastavad mõistatusi ja seiklusi. See raamat viib sind rännakule läbi Euroopa, kus iga peatükk avab uue peatüki ajaloos ja kultuuris, pakkudes samal ajal põnevust ja meelelahutust. Ära lase sellel seiklusel endast mööda minna!