SEIKLUS METSAS

SEIKLUS METSAS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.48€
Osta
Kas otsite oma pisikesele raamatusõbrale midagi kaasahaaravat ja silmailu pakkuvat? "Seiklus metsas" on papist lehtedega raamat, mis on loodud spetsiaalselt väikestele lastele, et äratada nende huvi looduse ja lugemise vastu.

See armas lugu viib teid koos Hirvekese ja Jänkuga avastusretkele läbi metsa, kus kohtutakse mitmete vahvate metsaelanikega. Üheskoos avastavad nad metsa peidetud aarde – kauni tiigi ja muljetavaldava kose. Lastele mõeldud raamatus on iga lehekülg täis värvikirevaid illustratsioone, mis toovad loo ja tegelased ellu, pakkudes silmailu ja ergutades kujutlusvõimet.

"Seiklus metsas" on suurepärane viis tutvustada oma lapsele looduse imesid ja õpetada talle sõpruse ning koostöö tähtsust. Raamatu lihtne ja südamlik sõnum resoneerib väikeste lugejatega ning julgustab neid avastama maailma enda ümber.

Kui teie laps armastab loomi ja loodust, siis see raamat on justkui loodud tema jaoks. Võtke aega üheskoos lugemiseks ja avastage, milliseid saladusi mets peidab. "Seiklus metsas" on teie lapse raamaturiiulil kindlasti üks lemmikutest, mida ikka ja jälle uuesti avastada.