SEIKLUSED ÜKSSARVIKUTEGA. TEGEVUSRAAMAT

SEIKLUSED ÜKSSARVIKUTEGA. TEGEVUSRAAMAT

Autor: Jurgita Miciuleviciute-Smeu,Źivile Agurkyte

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma imelisse maailma, kus valitsevad müstilised olendid, kes on sünonüümiks puhtusele ja headusele? "Seiklused ükssarvikutega. Tegevusraamat" on Jurgita Miciuleviciute-Smeu ja Živile Agurkyte loodud interaktiivne raamat, mis viib sinu lapse fantaasiarikkasse maailma, kus ta kohtub nende maagiliste olenditega.

Sinu laps saab ükssarvikute seltsis avastada oma loovuse piire, õppida uusi oskusi ja arendada käelist tegevust. See raamat on täis põnevaid ülesandeid, mis panevad proovile lapse loovuse ja mõtlemise. Nad saavad:

- Arendada loovust läbi värvikirevate ülesannete;
- Harjutada peenmotoorikat kleebiste kleepimise ja erinevate tegevuste kaudu;
- Õppida tähti, sõnu ja numbreid lõbusal ja kaasahaaraval moel.

Raamat kutsub lapsi lahendama mõistatusi, kleepima pilte, lugema lugusid, värvima pilte ja loendama esemeid. See on suurepärane viis, kuidas ühendada haridus ja meelelahutus, pakkudes samal ajal vanematele ja lastele ühist tegevust, mis tugevdab nende vahelist sidet.

"Seiklused ükssarvikutega. Tegevusraamat" on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab avastada uusi ja põnevaid maailmu. See on raamat, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka lõbus – täiuslik kombinatsioon, mis toetab lapse arengut ja pakub tunde rõõmu. Võta ka sina osa sellest maagilisest seiklusest ja avasta koos lapsega ükssarvikute imeline maailm!